Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-06-27, 17:06   #21
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
aaa, myślałam, że porządek to wyrzutki

ja też powinnam przejrzeć lakier
Nołp. Układanie...
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość

Z mojej też nie Oni wtedy chodzą grupkami, rozpoznawalni są po białych koszulach i spódniczkach do półdupka I rżą (najdziwniejszy czasownik pod słońcem? ) jak jak ostatnie osły, nic dziwnego, że ich nie lubimy

Dzięki, bardzo mi miło Chyba z czystego lenistwa z tego zrezygnowałam No i druga dłoń była zrobiona odwrotnie - 3 raz Bikini i 2 razy Robinson, pewnie bym się pogubiła

Ano... czytałam opinie o nim (tym INM Total Eclipse), co prawda mało ich, ale ogólnie zachwalany i ponoć szybciorem wysycha, no ale to jednak ryzyko na które się nie skuszę.
Ooo testowałaś tego EF? Tę nie-szybko-schnącą wersję? Jak mówisz, że słaby to nie biorę. Średnie schnięcie i ściąganie to chyba najgorsze połączenie z możliwych

Zazdro roweru Ze mną nie chcą jeździć, a samej jakoś mi nieswojo...
O tak... to rżenie... brr.

Oj, to musiało być super

Hm... Ciekawe.

Wiesz, dla kogoś kto nie ma doświadczenia z topami byłby ok, ale jak już wiesz czego oczekiwać...

Czemu nie chcą??
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora