Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-06-28, 08:50   #1127
Ms_E
Zadomowienie
 
Avatar Ms_E
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 326
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
moge opowieziec o miłości
wracam własnie troche podpita z pubu i spotkałam miłość życia (tak mysle) wiec postanowiłam wziac sprawy w swoje rece i zagadac, wiec spytałam czy ten tramwaj konczy bieg czy jedzie dalej (zbierałam sie na to 15 minut to nie są przelewki)
Powiedział ze jedzie dalej. Bedzie slub roku, mówie wam, musze sie tylko dowiedziec jak miał na imie.




Wrzuce film co by nie bylo ze tylko offtop

---------- Dopisano o 23:49 ---------- Poprzedni post napisano o 23:47 ----------



<3

---------- Dopisano o 23:51 ---------- Poprzedni post napisano o 23:49 ----------



<3 [2]
Czocher moje gratulacje :klaski:
Przy tej wiadomości nikt nie zwrócił uwagi na film, ale polecam. Minimalizm ostatni poziom zaawansowania [emoji14] 2 talerze, 3 widelce, jeden garnek-szybkowar. Tak pusto w szafkach, że naprawdę jestem w szoku... chociaż to wszystko nie powinno dziwić po tych foodbookach i faktycznie przy takim odżywianiu to wiecej im nie jest potrzebne. Tylko szkoda, bo jest tyle możliwości, tyle smacznych, wegańskich rzeczy, a oni w ogóle z tego nie korzystają.

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:44 ----------

A tu jeszcze foodbook Magdy Pegowskiej https://youtu.be/bbxPXj-j8Sg
Ms_E jest offline Zgłoś do moderatora