Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-06-28, 12:03   #1213
Ms_E
Zadomowienie
 
Avatar Ms_E
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 326
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że jeżeli pokażą więcej zdjęć ze ślubu to okaże się, że Karolina wyglądała fajnie, to zdjęcie też jest z daleka i z beznadziejnej perspektywy

Wiem, że ona jest na tym wątku dość kontrowersyjna, ale moim zdaniem od czasów zakończenia tej superhiperprzyjaźni z Księżniczką, bardzo się ogarnęła i ją uwielbiam.
RGP pewnie była na ślubie, a dziś niedziela - tydzień w zdjęciach, więc może coś będzie
Cytat:
Napisane przez akna1102 Pokaż wiadomość
Jestem w szoku, po tym co zobaczyłam. Czy do tych ludzi w ogóle nie przychodzą goście??A jak przychodzą to niczym nie są częstowani? Czy jedzą z jednej miski jak za czasów wojennych?
Chyba nie ogarniam tego minimalizmu jako posiadaczka 12osobowej zastawy wraz ze sztućcami oraz kompletu salaterek, szklanek i kieliszków<hahaha>
W komentarzach właśnie o gościach piszą, a Maya odpowiedziała, że nikogo na obiad nie zapraszają a najbliżsi członkowie rodziny nie mają problemu, żeby poradzić sobie tym, co mają w domu.
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Błagam, niech tu zajrzy jakiś moderator. Zgłosić postów się nie da, bo wizaż ma errora.
Popieram...
Ms_E jest offline Zgłoś do moderatora