Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIII porostomaniaczek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-07-09, 07:09   #9
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIII porostomaniaczek!

Witam się w nowym wątku


Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Wracam do domu a tu wątek zamknięty

Cherry kolor jak zawsze wyszedł ślicznie ale najlepsze jest to zdjęcie z pochyloną głową. Jaka mięciutka tafla Cieszę się, że z wynikami nie jest tak źle jak myślałaś.

Massie ale jaja z tą farbą. Fryzjerska mocno łapie i brudzi skórę ale aż tak? U mnie po 2 myciu było już dobrze a skórę zawsze zabezpieczałam (zwłaszcza na uszach, bo raz się tak załatwiłam


Co tam miałam pisać...? A, nie wiem czym sobie zafundowałam ostatnie wypadanie ale dziś oglądałam niektóre cebulki włosów które wypadły i na niektórych coś jak białe zgrubienie, cebulka też biała. Jak jakieś niedotlenienie, zapchane mieszki czy co? Teraz tak sobie myślę, że to może wina wanny i nakładania masek za blisko skalpu. (wiecie jak wiszę głową w dół). Grunt, że wypadanie opanowane, na pewno dzięki temu szamponowi Waxa, bo nic innego nie stosowałam ale basta, muszę wrócić do mycia włosów w pinie.

Scrabble po 3 myciu nadal skóra jest trochę zafarbowana Kolor nie drgnął ani trochę, więc chyba juz zostanie taki czarny z brązową poświatą Tylko włosy mi przesuszyła bardziej niż farba drogeryjna Muszę się dziś przejść po nowe opakowanie Biovaxa do suchych i będzie git

To chyba faktycznie zapchane mieszki włosowe - ta biała kulka to podobno kulka łoju Też mi się tak robi, jak używam łagodnych szamponów, ale myślisz że to może być wynikiem nakładania masek głową w dół? Mówią szczerze robię tak całe życie, nie umiem sie przestawić na mycie włosów, a tym bardziej nakładanie masek/odżywek w pionie
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując