Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-07-16, 06:37   #4997
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez madzialenn Pokaż wiadomość
Marzę o tej toaletce odkąd ją pierwszy raz ujrzałam, jak tylko kupimy nowe mieszkanie to od razu ją nabędę

Pięknie wszystko poukładane, ja kocham Guerlaina i mam taką kolekcję meteorytów, uwielbiam na nią patrzeć i podziwiać
Jeszcze doszła jedna puszka do tych ze zdjęcia.
ale cuda

---------- Dopisano o 07:29 ---------- Poprzedni post napisano o 07:28 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
ile Ty tego masz ja może jutro porobię foty

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

Dzisiaj robiłam porządek w szafie, trochę schudłam i miałam sporo za dużych rzeczy, ale fajny luzik się zrobił
To teraz trzeba się wybrać na zakupki ciuchowe
Koniecznie zrób zdjęcia zbiorów

---------- Dopisano o 07:29 ---------- Poprzedni post napisano o 07:29 ----------

Cytat:
Napisane przez madzialenn Pokaż wiadomość
Do kolorówki doszły mi 3 błyszczyki, i 4 podkłady mam, jakieś kosmetyki do brwi
Generalnie jestem z siebie dumna, bo od daaaawna nie kupiłam kolorówki Wszystko ładnie zużywam
Niezły zbiorek

---------- Dopisano o 07:30 ---------- Poprzedni post napisano o 07:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Panna_Ruda Pokaż wiadomość
mnie akurat koleżanka z Londka przywiozła, ale.... zdarzyło się że w TKMAXXie widziałam
polecam
Martusia no nieźle , ale szczerze to też myślałam że masz tego kartony hahahah

jednym zdaniem: Patrząc na Wasze kosmetyki uważam, ze mam skromną kolekcję, którą mogę uzupełniać jeszcze dłuuuuuugo - z pewnością będę rozgrzeszona hahahah

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

madzialenn ale Ty to wszystkie pobiłaś na głowę! Rany no kolekcja imponująca
też myślałam, że jest tego więcej

---------- Dopisano o 07:34 ---------- Poprzedni post napisano o 07:30 ----------

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Martusia, nie wiem czemu, ale myslalam, ze Ty to masz hurtownie hahahaha Wcale nie masz tego jakos powalajaco duzo Kolekcja jest przeboska Piekna, estetyczna Cuuudo!

Po zebraniu wszystkiego w jedno miejsce okazało się, że wcale nie tak dużo - nie jest ze mną jeszcze tak źle

---------- Dopisano o 07:37 ---------- Poprzedni post napisano o 07:34 ----------

Dziś rano z 7 razy się przebierałam no nie mam co na siebie włożyć muszę w weekend ruszyć na wyprz.
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora