Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-07-18, 17:33   #280
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez brziw Pokaż wiadomość
ka ostatnio pokochalam smashbox. Podklad 15 h jest moja nowa odwzajemniona miloscia co do pedzli hakuro:

- h13 moj ulubiony do konturowania

- h22 do rozswietlacza, ew konturowania

- h76 do h79 niezbędnik do oczu

-polecam pedzle zoeva sa tylko odrobine drozsze a zaden jeszczr nie zawiódł

---------- Dopisano o 17:53 ---------- Poprzedni post napisano o 17:49 ----------

Do pudru h56 jest lepszy od h55 (ten jest bardzo zbity i mi nie odpowiada np.), h21 do rozu, do blendowania h74.

Mi się z Zoevy podoba ten zestaw jasny różowy ale szkoda mi teraz wydać ale ślicznie wygląda, kieeedyś sobie mam nadzieję zaszaleję

---------- Dopisano o 18:33 ---------- Poprzedni post napisano o 18:31 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ojej nie wiem nawet, ale fajnie wyglada i fajna ma cene, bo mozna przetestowac kilka produktow i nie wydac majatku
akurat ja podkladow mam sporo, niepotrzebny mi kolejny

Ah zgadzam się w 100%, uwielbiam zestawy - z Benefita kupuję prawie wszystko co wypuszczą, skusiłam się też na kit z bareMinerals i jakoś mniej mnie boli kiedy kupuję kilka rzeczy do przetestowana
__________________
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora