Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-07-21, 12:33   #1087
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
no kuszą trochę, tzn biel i czerń bym chciała jeśli dobre na pewno, ale nie chce mi się zamawiać a co do kolorowych to jeszcze mam mieszane uczucia, niby fajne, ale nie wiem czy mi tak w sumie potrzebne. Essence było stacjonarnie i chciałam spróbować, ale przepadło

No to mam mani, kolejne (po taśmowym negative space) do sukienki wiecie której Nie wiem czy wam przypadnie do gustu, bo znowu jest tu połączenie kwiatowo-geometryczne, ale mi się fajnie nosiło
wg mnie czerń, to zbędny wydatek, bo każda czerń mocno napigmentowana powinna się dobrze odbić

wykonanie bez zarzutu, ale nie do końca mi się podoba, geometryczny wzór jest zbyt "gruby", a kwiatki takie delikatne, może jakby były inaczej kolory dobrane. chyba wolałabym to rozbite na dwa mani po prostu
za to tamto poprzednie florystyczno-geometryczne mi się podobało, także to nie uprzedzenie do łączenia wzorów

do której sukienki?
Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
idealnie prezentujesz kolory i nawet brzydale są piękne, to jeszcze pokazujesz jak kreatywnie można je połączyć
, no własnie, na takich paznokciach to każdy kolor i wykończenie dobrze wygląda
Anula sprzedałaby mi białą perłę
Cytat:
Napisane przez Celia12 Pokaż wiadomość
Nie mów, że robiłaś sama? ;o kosmos na paznokciach i to dosłownie ja niestety chyba takich się nigdy nie doczekam, nie mogę ich zapuścić za chiny ludowe.. łamią się jak tylko przekroczą podstawowy próg, a nie chce ich sztucznie przedłużać. Pozostaje malowanie moich małych płyteczek, chociaż dużego pola do popisu ni ma
przecież tu jest prawdopodobnie jeden kolor i na to glitterowy top

może pokażesz swoje?

---------- Dopisano o 13:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Jeszcze mam aktualne, ale malowane w zeszły piątek xD
Bazą jest śliczny Rimmel- Bestival blue (kolor baaardzo niezapominajkowy, takie jakie Preziu lubi ). Niestety kwiatki mają masę niedociągnięć, bo malowałam je w tempie ekspresowym, ale wyszło dosyć słodko. Paznokcie chyba mam już przydługie, co sądzicie?
jakie Ty masz smuklutkie i dugie palce
kwiatki są cacy kolor też piękny, 2 warstwy?

możesz troszkę podpiłować, ale nie rażą w oczy długością
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
Amelka, kłamisz, to tipsy so
Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Aaa no tak, zapomniałam
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora