Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Izotek - cz.II
Wątek: Izotek - cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-07-26, 15:24   #45
Felicja
Wtajemniczenie
 
Avatar Felicja
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 199
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez kalinolistek Pokaż wiadomość
Ostatnio bylam zachwycona efektami i dokladnie dzien pozniej jak pochwalilam nasz lek, to wyskoczylo mi kilka pryszczy niech juz przestana sie pokazywac
Glowa do gory, przestana!
Cytat:
Napisane przez meowww Pokaż wiadomość
U mnie koniec kuracji!
Niesamowicie mnie to cieszy, ale mam tez pewne obawy, jak kazda z nas.

Krotkie podsumowanie:
- mialam problem z pryszczami, ktore byly podskorne (nie byly to jednak duze pryszcze 'cysty'). Mialam ich kilka, ale wciaz pojawialy sie od nowa - glownie byly tylko po bokach policzkow.
- wzielam dawke minimalna
- kuracja trwala od listopada
- prawie cala kuracje bralam 20mg na dobe
- pryszcze przestaly wychodzic jakos po 2-3 tygodniach od rozpoczecia kuracji
- efekty uboczne: bole glowy, ale tylko przy wiekszej dawce, przez krotki okres troche wypadaly mi wlosy, ale szybko przestaly, suche usta, bardziej wrazliwa skora na calym ciele, wolne gojenie sie ran, lekkie wysuszenie oczu, od czasu do czasu bol kosci, ale niezbyt silny.

Nadal bede tu wpadac. Zycze Wam wszystkim powodzenia, mam nadzieje, ze czas szybko zleci!
Gratulacje Masz moze jakies fotki przed i po?

U mnie 12. dzien. Wyskoczylo mi kilka dziadostw, ale to glownie na plecach i czole. Usta mam suche, sciagniete, czuje sie, jakbym sie czyms ubabrala. Innych skutkow ubocznych brak.

Dziewczyny, a czy izotek zlikwiduje zaskorniki zamkniete? Chodzi mi o takie biale kulki, ktorych za chiny nie da sie wycisnac (dla zobrazowania o co mi chodzi zalaczam grafike). Na moj rozum, to skoro gruczoly maja mniej produkowac, a skora ma sie zluszczyc, to powinny za jakis czas zniknac
Jakies spostrzezenia?
__________________
Zapuszczam włosy
28cm (04.05.14), 30 (03.06.14) 31,5 (30.06.) 32 (30.07) 33,5 (30.08.), 35 (15.11.), 41 (4.04.15) 45 (29.09), 51 (05.16.)
cel: 31-35-40-45-50-.. osiagniety!

Denko 2016
suma: 0/157

Recrea 5%-28.09.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2018-02-28 o 16:44
Felicja jest offline Zgłoś do moderatora