Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz.9
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-07-28, 09:28   #3005
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Nie bardzo się gryzie, bo jest intensywny, po prostu widać, że lekko się odcina więc jest już po tej ciepłej stronie mocy.
Rose Tweed jest bardzo stonowany (z bardziej stonowanych mam już tylko Cosmo), ale daje ciekawy efekt na opaleniznie. Takie alternatywne nude , bo nude w klasycznym rozumieniu wygląda na mnie niedobrze. Pasuje mi do różu Breezy na zmianę z Bourjois Nudeist albo Pink of it.


Neath, jakie róże sobie chwalisz? To Warm soul nie jest za ciepłe i za złote?
Może jestem za blada do Rose Tweed Nudeist nie miałam, ale kiedyś testowałam i była całkiem całkiem Innych nudziakowych nie udało mi się dorwać na promocji, mama więc 01,05 i 06

Macowe róże lubię raczej wszystkie z tych, co mam Najbardziej Modest, bo on pasuje właściwie do wszystkiego. I'm a Lover ładnie ożywia twarz, ale ten chyba masz. Bardzo lubię też Hipness i Well Dressed. Jedyny problem mam ze Sweet Sentiment, ale muszę spróbować go nakładać innym pędzel, bo mam chyba za ciężką rękę do niego.

Warm Soul pasuje mi bardziej niż spodziewałam się na początku. Nie jest za ciepły, dla mnie to ciekawa, zabierająca mniej cennego porannego czasu alternatywa dla różu, bronzera i rozświetlacza. Do czerwonej szminki wygląda bardzo dobrze. Nie nosiłam go do fioletów i fuksji, chociaż może wyglądałby ok.

Edytowane przez neath
Czas edycji: 2015-07-28 o 09:35
neath jest offline Zgłoś do moderatora