Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Moc pozytywnego myślenia - III część
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-07-29, 16:47   #2907
201611290914
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 912
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - III część

Cytat:
Napisane przez Natka_Pietruszki91 Pokaż wiadomość
Macie jakieś sprawdzone metody jak polubić siebie? Ja mam z tym ogólny problem i dlatego tak jest.
Ja czytałam kiedyś Wayne Dayer "Jak polubić siebie". W swoim czasie bardzo dużo z niej wyniosłam, np. to, że to co ktoś o mnie myśli to nie jest moja sprawa - to tam było tak dosadnie wytłumaczone, że pierwszy raz do mnie naprawdę dotarło, w tamtym okresie to ogromnie na mnie wpłynęło, ale później jakoś z czasem się ulotniło - chyba założę jakiś zeszyt, w którym będę wklejała czy zapisywała jakieś najistotniejsze dla mnie fragmenty z książek.

---------- Dopisano o 17:47 ---------- Poprzedni post napisano o 17:42 ----------

Cytat:
Napisane przez thalia666 Pokaż wiadomość
Tilia - tu potrzebny jest czas. Sama startowałam z tego punktu rok temu. Z depresją i przerażającą obojętnością.

Na lęki i blokady próbujcie hoponki.

Woda- na tym polega Pozytywne Myślenie. Na wykorzenieniu starych schematów i zastąpienie ich nowymi. Samo się nie zrobi. Ba, jesteś jedyną osobą, która to potrafi. Twój krytyk i strach przed wyjście ze strefy komfortu Cię ograniczają.
Zła informacja jest taka, że KAŻDY jest obciążony schematami rodzinnymi. Od nas zależy, co z nimi zrobimy
zaczęłam wczoraj czytać "Możesz uzdrowić swoje życie", pamiętam, że polecałaś, może się jakoś ogarnę
201611290914 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując