Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Na koniec świata czekamy, plotki uskuteczniamy, na nerwach sobie gramy-Czekajki cz.IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-08-03, 07:29   #4380
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Na koniec świata czekamy, plotki uskuteczniamy, na nerwach sobie gramy-Czekajki

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
Ja też od rana do wieczora zabiegana, ale już za tydzień jedziemy na weekend do Pl
Z pogodą tutaj też nieciekawie, wiecznie wichury, deszcz, szaro i zimno... Lato u nas trwało kilka dni tylko


Oj tam, coś ciekawego zawsze się znajdzie


A to też prawda
Ja byłam wczoraj w Między - aaaa jaka pogoda była cudna Jeszcze z moimi dziewczynkami - no cudnie było A jakie ciacho obok nas leżało
Cytat:
Napisane przez Mystiquee Pokaż wiadomość
Hej

Chłopaki moje śpią, ja ogarnęłam chałupę, obiady, prania, pościele poprzebierałam, więc jutro wolna sobota, jedziemy do Krakowa z chłopakami, będzie na pewno miły weekend

Monti dorwałam buty z lidla, biegam sobie już prawie tydzień i jest super i nawet ładne są
Zabierzesz mnie do Krakowa ?
Cytat:
Napisane przez solll Pokaż wiadomość
hejooo ja byłam tydzien u rodzinki na wsi, a w pon jedziemy nad morze na 3 tyg
3 tyg ?! Szaleństwo Gdzie jedziecie ? Opowiadaj
Cytat:
Napisane przez arletka1313 Pokaż wiadomość
u mnie co, no ja z Lenka troche pomagam tesciowej, troche mamie, zaczely sie zniwa, tz zaczal urlop i ciagle w polu, rano wstaje o 7, wraca po 21 i tyle sie widzimy co spimy. no coz, jeszcze kilka dni musze wytrzymac. Lenka ostatnio meczaca strasznie, czasami mi juz sil brak, ale co, musze dac rade.
i my chyba jednakpojedziemy na krotkie wakacje, prawdopodobnie nad Soline na 2-3 dni. a za tydzien mamy wesele.
2-3 dni to i tak fajnie Zmienicie otoczenie, pobędziecie ze sobą
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując