Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-08-09, 13:38   #757
amelj
Wtajemniczenie
 
Avatar amelj
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 187
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez Miss Saeki Pokaż wiadomość
Ja ten parawaning trochę rozumiem. Nad Bałtykiem lubi mocno wiać to się człowiek grodzi. Klaudia nie pilnuje swoich Brajanow to dzieciaki biegają obcym po recznikach. Można długo wymieniać. Samego faktu używania parawanu aż tak bym nie krytykowala. Raczej całej tej otoczki. Nie mniej jednak nie rozumiem po co ludzie pchają się w zatłoczone miejsca. Jestem właśnie nad Bałtykiem. Jakieś 20 km od Łeby. Trochę ludzi jest ale każdy znajdzie dla siebie spora przestrzeń. Nawet ludzie tu jakoś życzliwiej do siebie nastawieni

Za to rozsmiesza mnie ludzkie narzekanie. Okazało się ze w Łebie jest kuzyn mojego Tz ze swoją siostra. Przyjechali na jeden dzień do nas. Z parkingu mamy około 1,5 km przez las do plaży. Przyjemny spacer. Siostra cała drogę narzekała ze daleko ze jak to można tak codziennie tyle chodzić. Ona by nie mogła tu na dłużej. Odwiedziliśmy ich w Łebie. Do plaży mieli ponad 2km no ale przecież to Łeba tutaj jest bliżej.


Co do zagranicy. W maju byłam we Włoszech. Piękne rzędy parasoli i leżaków. i tylko spróbuj położyć się nie na swoim. To ja wolę parawany
Same parawany są ok, ale stawianie ich o 6 rano w celu zajęcia miejscówy a potem udanie się "gdzieś" i powrót za kilka godzin jest dla mnie nie do przyjęcia. Albo siedzisz od 6 albo wypierniczać z tym parawanem i rozstawiać go dopiero kiedy faktycznie będzie się spędzało w nim czas.
__________________
"Nie wchodź łagodnie w tę pogodną noc,
niech płonie starość tuż przed kresem dni,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc,
chodź wiedzą mędrcy, że się zbliża mrok bo żaden piorun z ust nie padnie ich,
nie wchodzą z ulgą w tę pogodną noc,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc."
amelj jest offline Zgłoś do moderatora