Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-10, 09:39   #778
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Tuna, czyli Janusz po kaszubsku.

Wbija Tuna z ze swoją Grażyną na plażę.
Po krótkiej wymianie zdań z kochaną zoną, usianą wyrazami uczuć małżeńskich: ty idiotko, ty głupku, ty kretynko, ty debilu.....
Tuna zauważa że dzieci ... spierniczyły precz.
Wydeje ryk : DAAAANIEL, MAAARCIN!!!!
po czym niezrażony brakiem efektu jakigokolwiek (dzeici jak nie było tak nie ma)
rozglada sie zniesmaczony i zaczyna na głos gadke:
- po co ci głupi ludzie tu przyjeżdzaja, ja nie rozumiem, co tu takiego ciekawego, nie po co tu przyjeżdzać.....
(a sam siedzi doopą na plaży i luj go wie po co przylazł)
Dzieci nie ma nadal, Grażyna wyjada kanpkę z papiera i głucha i slepa czyta gazetkę
Tuna wstaje i zaczyna na wszytkie strony ryczeć: DAAAANIEL, MAAAARCIN, DAAAANIEL, MAAAARCIN...

dalej nie wiem. zerwałam sie, zabrałąm ręcznik, odeszłąm na tyle daleko zeby ryków tego jelenia nie słyszeć.

I trafiłąm na Grażynę krakowską.
Wiem ze z Krakowa, bo babsko na cały głos darło sie w telegfon.
Wiem wszytko. I o długach , i o kuzynce co przetrzymuje weksle, i o dokumentach które Grażyna powinna podrzeć ale głupia była i nie podarła i przez to ejst sparwa w sądzie o dom z podwórkiem i teraz na dodatek kuzynka lata na policje i ja zgłasza, a ona chyba pójdzie i im powie, zeby w ogóle nie zwracali uwagi bo to wariatka, weksle sa lewe, wujek napisał testament, i kiedy przyjechała i kiedy wyjedzie i jak zdrowie kuzynki Stasi a jak sąsiadki Magdy i kiedy kolejna roprawa...

Ludzie chyba serio nie ogarniają, ze czasami należałoby ściszyć głos chociaż, albo jeszcze lepiej zamknąć dziób i opowiedzieć to co się już plecie, gdzieś na osobności. :/
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora