Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-08-13, 10:23   #1522
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość

no jeszcze maluszek z niego, chociaż i tak podrósł od swoich pierwszych dni na wsi daje się głaskać, ale tylko jak babcia ma go na rękach, jak np. leży pod ławką i wyciągasz rękę w celu głaskania to ucieka ale go rozumiem, tyle ludzi próbowało go złapać, więc teraz musi się nauczyć, że ręka jest dobra i ręka Cię karmi i głaszcze, będziemy nad tym pracować





ja oglądałam z okna pokoju i udało mi się dostrzec kilka, chociaż na pewno za miastem, gdzie nie ma tyle oświetlenia byłoby to lepiej widoczne. ale plusem jest to, że było bezchmurne niebo


cudne



o matkoooooooo, w końcu przyszło do mnie ochłodzenie, termometr pokazuje 22 stopnie, tancuje z radości <3

aż chyba z tej okazji zrobię nowe mani... póki jest chłodno i się da
Nauczy się szybko

A no właśnie niestety... Łuna od miasta była spora :/ a i niebo zamglone więc kiszka.
Ale widzieliśmy stację kosmiczną przelatującą, więc też jakaś atrakcja. Normalnie się nie zwraca na to uwagi. bo to wygląda jak pędząca po niebie gwiazda, która się pojawia, przechodzi po łuku po zachodnim niebie i znika.

Dziękuję miło mi

No to u mnie więcej zdecydowanie, ale da się egzystować i to całkiem nieźle
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora