Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie Majowe 2015! - część 3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-08-14, 17:09   #835
pani_pierozkowa
Zakorzenienie
 
Avatar pani_pierozkowa
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 6 783
Dot.: Mamusie Majowe 2015! - część 3

Cytat:
Napisane przez Lily ofthe Valley Pokaż wiadomość
To dziwne bo wszedzie gdzie czytalam o rozszerzaniu diety to najpierw podaje sie np marchewke i reszte dokarmia mlekiem, tak robie narazie.

Moj maluch mial dzis juz 5 atak kolki mama mowi ze mozliwe ze to inna woda tak na niego dziala
Wiesz co ja też tak czytałam i na stronie hippa też tak jest, że najpierw jedzonko a potem mleko, ale to co ona pisze w sumie ma sens że jak podamy dziecku jedzonko to potem z automatu może nie chcieć piersi i możemy je sobie przez przypadek odstawić od piersi. Ja i tak planuję karmić do roku więc zrobię jak ona radzi i zobaczymy co z tego wyniknie

Tu jest jeszcze fajny wywiad z żywieniowcem na temat rozszerzania diety, tylko olejcie wstawki o Gerberze bo wiadomo że wpis sponsorowany ale informacje fajne

http://mamygadzety.pl/o-rozszerzaniu-diety/

Cytat:
Napisane przez agnes188 Pokaż wiadomość
Ja caly czas mm jak robie to nazywcu zdroj

O prosze

Jak mala misoewykreci ale aktualnie doi cyca to wysle ci foto jak sie wykreca chociaz zastanawiam sie czy nad morzem ci nie pokazywalam

Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 18:05 ---------- Poprzedni post napisano o 17:56 ----------

Dziewczyny mam kilka ciuchow ze smyka.ale chcialam kupic body na stronie ich a bodziakow akurat nie mialam jak one rozmiarowo.mala wchodzi w rzeczy na 68.3-6 i 6_9mcy a z pepco na 74.ogolnie jakies pojefyncze 62 wchodza ale ze smyka akurat te co mam to juz nie.a znowu mam sukienie na 74 i jwst b,duza.chcialam kupic na teraz body i nie wiem jaki rozmiar brac.a wzrostu ma ogolnie 63 no i ladne czyt. Dorodne udka i brzuszek.

Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka
wiesz co chyba pokazywałaś, ale ona akurat wtedy jakoś nie bardzo tą główkę przekręcała, możesz podesłać focie

a jak Tż? Odzywał się od wyprowadzki?
__________________
II kreseczki - 11.09.2014r.

26 lipca - kolejny rok razem!

Julek - 10.05.2015r. 21:40

pierogowamama.com
pani_pierozkowa jest offline Zgłoś do moderatora