Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zapach do wizerunku profesjonalisty
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-09-10, 14:58   #17
Rylejew
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 166
Dot.: Zapach do wizerunku profesjonalisty

SiSleyS - - Moje zdanie jest takie: noś to, w czym dobrze się czujesz, niezależnie do pory dnia. Ja często noszę czerń cały dzień, od rana do wieczora. Mam np. wełnianą, czarną sukienkę do pół uda z wielkim golfem. Do niej czarne kryjące rajstopy i czarne baleriny/ saszki i już. Często też zakładam podobny zestaw, o którym piszesz i śmigam tak od rana. Myślę więc, że nic nie stoi na przeszkodzie byś czerń nosiła tak często, jak tylko masz na to ochotę. Często też niebagatelną rolę odgrywają dodatki, którymi sterujesz nasycenie elegancji. Obok czerni podobnie brąz, grafit. Bo trzeba mieć tylko takie wyczucie - lubię mocną fuksję, ale nie założę jej, gdy pełnię poważne i mocno eksponowane stanowisko, bo to będzie właśnie nieprofesjonalne (chociaż zależy gdzie). Ale już czerń, brąz, grafit, granat, szarość, spokojne melanże, śliwki, khaki, ciemne wino - jak najbardziej tak. Bo jeśli dobrze się w czymś czujesz i wyglądasz (pasuje do do Twojej urody, temperamentu i osobowości), to widać i przekłada się to na Twoje zachowanie. Przy tak stonowanej kolorystyce można poszaleć z dodatkami, które dodadzą nam oryginalności, indywidualności i pazura A co do kodu barw, to z przymróżeniem oka to traktujmy. Chyba że chodzi o manipulację - to nieco inna sprawa

P.S. Zresztą dzisiaj już niczego nie traktuje się bardzo poważnie i te granice dobrego smaku i elegancji się przesuwają. Kiedyś torebka idealnie dopasowana do butów, dziś już niekoniecznie.
Rylejew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując