Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-08-18, 22:32   #3485
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Muszę w końcu kupić ten cień, wiecznie zapominam przetestować w perfumerii i potem ciekawość mnie zżera, ale nie kupuję

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:51 ----------

A ja chciałam jeszcze coś polecić Nie wiem, czy któraś tu ma fioła na punkcie organizowania, planowania, pisania, ale strzelam, że tak, bo łączy się to z uwielbieniem ładnych rzeczy Poszłam dziś do Biedronki po jajka i takiej trzęsawki dostałam na widok artykułów szkolnych, że wydałam 60zł, a jajek nie kupiłam
Fajne kolorowe cienkopisy, ładne zeszyty, kołonotatniki ze sztywnymi okladkami - swego czasu bardzo potrzebowałam i nie mogłam znaleźć poniżej 50zł a tu za 14. Śmiejcie się, ale najbardziej uwiodły mnie arkusze z naklejkami, opanowałam się i po półgodzinnym myśleniu wzięłam "tylko" 5 Nie wiem, gdzie ja to sobie nakleję, chyba na haha no ale takie śliczne, że może znajdę zastosowanie Generalnie fajne rzeczy, polecam się przejść, zanim wykupią.
Ponoć ten cień to limitka, więc warto się mu przyjrzeć póki jest
To jest taki niby zwyklak, ale ładnie rozświetla powiekę i nadaje się głównie jako cień bazowy.

Nie bardzo mam potrzebę, ale też uwielbiam różniste materiały piśmiennicze, tak więc wcale Ci się nie dziwię
Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
Paletka boska już kiedyś myślałam o niej.

---------- Dopisano o 23:17 ---------- Poprzedni post napisano o 23:16 ----------



Oprócz paletki i kremu koloryzującego nie miałam innej kolorówki Laury, korektor to ten? https://www.douglas.pl/douglas/Makij...000073074.html

---------- Dopisano o 23:22 ---------- Poprzedni post napisano o 23:17 ----------


A co to za naklejki? Ja lubię takie pierdoły, bo pracuję w szkole, naklejki rozdaję dzieciom a trzeba się zbierać z powrotem do pracy
Zamiast myślec o paletce weź się za testy . A serio - mam nadzieję, że na żywo też Ci się spodoba

Z Laury Mercier mam tylko jakąś bazę oil free, ale wg mnie ona niewiele robi. Mam też pędzelek do oczu. Fajny, ale i tak ciągle sięgam po MACowe .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora