Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-19, 07:42   #3500
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Dziewczyny Wam też jakieś pisma i faktury z Douglasa listem do skrzynki przychodzą? Do tej pory jak coś u nich zamówiłam, to cały stos papierów miałam w pudełku z zamówieniem, a teraz mam i w pudełku i potem jeszcze osobno pocztą wysyłają, nawet do 3 miesiecy później. Najdziwniejsze jest to, że jakaś poczta przychodzi na mój stary adres zamieszkania: niby list, paragon i odstapienie od umowy, albo sama faktura. A o co chodzi to ja nie wiem? Wszystkie zamówienia opłacam przelewem, część anuluję normalnie na stronie. Aaa... odkąd zmieniłam adres zamieszkania, edytowałam także swoje dane profilowe na stronie D.-w tym adres na nowy, więc dziwne że cokolwiek jeszcze na stary przychodzi. (od maja mieszkam gdzieś indziej)
Jestem uczciwą osobą a jak potem dostaję smsy od byłych wspólokatorek, ze poczta do mnie z D. i okazuje się ze tam są jakies paragony, to normalnie wychodzę na jakąś dłużniczkę i zakupoholiczkę.

Edytowane przez AnulaQa
Czas edycji: 2015-08-19 o 07:49
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora