Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-08-20, 21:46   #4093
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez CherrryCat Pokaż wiadomość
Troszke lepiej schodzi baza neonail a trzyma super. Dodatkowo polrcam bardzo mocno zetrzec pilmiczkiem top - ja kupuje takie id chinczyka na bazarku po 1 zl. One scieraja bardzo mocno lepiej od bloczku polerskiego wlasnie zrobilam zdjecie - nawet moj kot mowi ze sa super takze jak masz gdzies taki sklepik to warto poszukac . Sporp szybciej sie top spilowuje ;p

Wysłane z mojego GT-I8190
no, ja za pierwszym razem próbowałam zetrzeć top bloczkiem, ale bloczek nie dał rady za bardzo. Następnym razem już użyłam pilniczka o gradacji 100/180 i poszło szybciej to ścieranie. Nawet za bardzo, bo się zagapiłam i w jednym paznokciu sobie takie małe kółeczko wypiłowałam przez wszystkie warstwy, aż przepiłowałam płytkę do wgłębienia. Takam zdolna. Aż mi się przypomniało jak 10 lat temu, na ślub miałam pierwszy i jedyny raz pożelowane swoje pazury i potem babka przy ściąganiu tak mi przepiłowała płytkę, że przez miesiąc mnie bolały okrutnie i nic dotykać nimi nie mogłam.

Na all ostatnio nie kupiłam pilniczków, ale na szczęście znalazłam fajne stoisko z rzeczami do paznokci i włosów i tam mają pilniczki niemal w allegrowicz cenach (typu łódka po 2zł).

A dziś byłam przy okazji na stoisku neo nail. Muszę się zainteresować nimi, bo piszą dziewczyny, że lakiery też godne uwagi.

No i kot wymiata
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić




Edytowane przez evitka21
Czas edycji: 2015-08-20 o 21:49
evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora