Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Clare Blanc
Wątek: Clare Blanc
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-08-21, 11:30   #186
avciaxt
Raczkowanie
 
Avatar avciaxt
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 410
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
ja mam teraz kilka bronzerów. m.in ziemię egipską z bikor, która jest chłodno-ciepła, pasuje wielu osobom (maluję nim klientki niezależnie od typu cery), ale jak ktoś się zafiksuje, że on jest ciepły to kaplica. jest w sam raz, ale jestem w stanie sobie wyobrazić, że nie będzie pasował 100% osób.
z CLAIR są piękne bronzery z delikatną poświatą błyszczącą, co zniechęca wiele osób. a wg mnie wygląda super - oczywiście jak nie dodam do tego błyszczących cieni, błyszczącego różu i błyszczącej pomadki UMIAR - słowo klucz.
bronzery też wykorzystuję często jako cienie. z resztą róże też. a nawet podkłady mineralne, z próbek które są dużo za ciemne - są dobrą bazą na powiekę pod cień
matowy chłodny no to rocka locka, choć ma odrobinę ciepłoty w sobie. na blogu wrzucałam kiedyś jego porównanie z mary kay i bikorem.
wiem, że zoeva ma chłodny matowy bronzer, kiedyś widziałam... i bodajże coś VITALIBERATA. jest chłodniejszy od bikora na pewno.
Mój ukochany bronzer to Cocomo z Ecolore, taki delikatny, ładnie się nakłada i to w sumie jedyny bronzer, w którym się sobie podobam (chociaż i tak używam jedynie przy wyjściach na większe imprezy ). W innych jakoś nie potrafiłam się odnaleźć, bo albo mi za ciemne, albo kolor nie taki, albo nie umiem się tym posługiwać.
avciaxt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując