Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-08-21, 11:33   #1761
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Haha jestem świadoma, że na tym zdjęciu to więcej jest PS niż OPI
Haha, nom Ale i tak jest piękny

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Iiii nowe mani mam


Na blogu jest też makijaż pod kolor
Oooo tak tak tak tak, to lubię Bardzo smakowite połączenie
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ja sobie próbuję dać zastrzyk energii z koktajlu owocowego, zobaczymy czy to coś da





ej Viv, ale patrz na lokalizację paulowni, u nas pewnie nie ma
U mnie chyba tylko czekolada... jeśli ruszę dupsko z domu i kupię, no co się nie zapowiada

Wiem, wiem, pamiętam, bo zazdroszczę Ale to i tak ciekawe zjawisko, że Chinki w sieciówkach
Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Stempel jest świetny tylko moja technika chyba kuleje Jest równie miękki jak moja fioletowa podróba stempla kand, więc ciężko mi to odnieść do czegoś innego


EDIT Działa ! Opanowałam te lakiery zazwyczaj przejeżdżałam zdrapką dwa razy teraz zrobiłam to raz i bardzo szybko tak jak radziłyście odbiłam wzór i przy tym sposobie wszystkie zarówno większe jak i te bardziej precyzyjne z cieńszymi liniami wzory ładnie się odbijają
Pomęczę Cię trochę
Wiem, że po zdjęciach to trudno ocenić, ale jest szansa, że jumbo jest zbliżonej miękkości do CSa? Pewnie wyczaszkuje linka, ale jakby co to wstawiłam link do bloga yasinisi - drugi wynik w google po wpisaniu "yasinisi creative shop"

No i super
Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Nie mam za dużego doświadczenia ale szeroki pędzelek zdaje się być łatwiejszy w obsłudze. No i perłowe i mieniące się odcienie ładniej mi wychodzą.
Chinki- ku swemu zdziwieniu widziałam- w H&M w CityGalerian w Karlshamn ja siedzę w Szwecji, rybko. Były po 69,95 koron, drogo psiakosc
To teraz praktyka

Wiem Choć myślałam ciągle o Danii I faktycznie drogo, a w przeliczeniu na złote to w ogóle kosmos...
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora