Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-21, 12:13   #4336
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 698
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Loouisse Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któras z Was używała jakiegoś kremu z Sylveco i lotionu szałwiowego Martiny Gebhard? Lekki krem MG bardzo mi odpowiada (poza zapachem) bo świetnie pielęgnuje, nie zapycha i dobrze się wchłania. Skóra się nie świeci ale jednocześnie jest miękka w dotyku. Chciałabym znaleźć zamiennik tańszy i polski. Pomyślałam o kremach Sylveco, ale chciałabym podpytać, czy macie porównanie.


Biję się z myślami, bo kosmetyki MG przekonały mnie do siebie działaniem, ale odstraszają zapachem i ceną.
Nie dam sobie ręki uciąć, bo nie próbowałam wszystkiego ani z Sylveco, ani MG, ale z tego, co testowałam, to jestem na 90% przekonana, że Sylveco nie dorasta MG nawet do pięt Może poszukaj próbek Sylveco

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;52491844]Czarne afrykańskie różni się nieznacznie składem w zależności, z którego regionu Afryki pochodzi, ale Shealife jest wyjątkowe, bo po pierwsze- jest w paście, a po drugie- ma dodatek olejku tea tree, więc przyspiesza gojenie się niespodzianek i trochę też zapobiega im poprzez doskonałe złuszczanie i działanie tego olejku właśnie [/QUOTE]

Rozumiem
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2015-08-21 o 12:14
Korah jest offline Zgłoś do moderatora