Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-08-27, 06:36   #901
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 728
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez empress_ Pokaż wiadomość
Z ulotki:
Klient może kupić 1 Wodę perfumowaną 5 ml Quelques notes d'amour za 5 zł przy wykorzystaniu min. 1 zniżki 40% z tej ulotki. Oferta ważna po okazaniu ulotki oraz Karty Yves Rocher i do wyczerpania zapasów.
A to taki haczyk! Na mojej ulotce nie ma informacji o miniaturze QNdA ani nie mam tej części z gratisowym żelem JdM. Myślicie, że doślą mi tę ofertę na październik? Bardzo rzadko kupuję w stacjo, ale żelik może bym odebrała. Najbliżej mam maleńką stacjonarkę w hipermarkecie. Po cokolwiek pójdę, nigdy nie mają na stanie. Próbek permanentnie brak.
Nawet odebrałabym ten kalendarzyk, ale u mnie nic nie ma za 6,90zł. Zwykle biorę więc żel JdM za 8,90zł. Dlatego cieszyłam się, że można kupić miniatury QNdA, ale ten warunek skorzystania z rabatu -40% jest bez sensu, bo większość tańszych produktów jest z Zielonym Punktem Kiedyś na siłę dociągałam do pieczątek, aby sprzedawczyni dostała prowizje, ale chyba teraz odkąd wycofali pyłki, nie mam po co zbierać punktów.

Zauważyłam, że prezent za dowolny zakup ze stacjonarki dodają później jako gratis w e-sklepie.
W zeszłym roku były kalendarze (i te kieszonkowe na gumce i te ścienne), a później je dodawali do każdego zamówienia internetowego albo do oferty 3 produkty za 29zł. W urodzinowej wysyłkowej także upychają, to co im nie zejdzie. Miałam tyle tych kalendarzy, że musiałam je porozdawać koleżankom.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-08-27 o 07:13
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora