Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-08-29, 12:59   #295
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez EmiMari Pokaż wiadomość
Silice brałam i nic.
Chociaz moze to trzeba dlugo? bo ja jedno opakowanie
Dzis kupilam sobie Pokrzywe i skrzyp z irmy Humanit czy jakos tak

wylałam stary bezbarwny lakier wlałam zmywacz i niech tak posiedzi chwile
pozniej zrobie mieszanke ale narazie mam olejek bd i rycynowy
wiec nie wiem czy sie wstrzymac az kupie altere czy pozniej altere dolac?
a i mam oliwe z oliwek moge ja tez stosowac??? do mieszanek?


Drozdze planuje pic:P o ile dam rade:P
wypróbuj Biotebal, serio zażywaj 2-3 miesiące regularnie. ma on ogromną dawkę biotyny (przy okazji jest mega jak komuś wypadają bardzo włosy, ja czasem wybierałam z wanny po myciu głowy 2 pełne garści włosów.. teraz to tylko kilka włosków!!), na paznokcie też pomaga. a sama wyprobowałam ogrom suplementów, Merz Spezial, Revalid, Mega Krzem, tabletki drożdżowe. spróbuj Biotebal, co ci szkodzi. drożdże też możesz pić, bo zawierają inne witaminy z grupy B, wspomogą jeszcze nawet działanie Biotebalu, tylko poczytaj na internecie jak je parzyć i pić, żebyś sobie krzywdy nie zrobiła








a ja się melduję i co pewnie będzie dla was szokensem spiłowałam paznokcie w kwadraty lekko zaokrąglone po bokach. wiem, że dla mnie lepsze okrągłe, lub migdały, bo mam rozszerzającą się ku dołowi płytkę, no ale tak mi się przez was kwadraty marzyły

co sądzicie?

mam teraz też chyba w końcu dobre fotki i dobry kształt, żeby za miesiąc-dwa zrobić porównanie jeśli byłby jakiś przyrost, co nie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 111.jpg (24,0 KB, 86 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 555.jpg (122,7 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 222.jpg (20,9 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 333.jpg (14,4 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 444.jpg (11,5 KB, 70 załadowań)
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując