Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-08, 09:45   #3058
Kleotka
Zadomowienie
 
Avatar Kleotka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 273
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Bielenda rozbawiła mnie z samego rana. Ich odpowiedź na zawartość witaminy C:

"Nie możemy podawać takich danych . Szczegółowe procentowe receptury są tajemnicą firmy."

Dla mnie podejście co najmniej olewatorskie konsumenta, bo inne firmy nie ukrywają takich informacji. Zatem moja, ostatnia już w ich kierunku wypowiedź:

"W pewnym sensie mają Państwo rację, jednak z drugiej strony uważam, że konsument ma pełne prawo wiedzieć, jaka jest procentowa zawartość witaminy C w produkcie. Z bardzo prostego powodu - kwas askorbinowy jest substancją silnie podrażniającą i nie każdy może stosować stężenie 15%. Nie rozumiem zatem powodu do ukrywania tego, zwłaszcza, że inne koncerny informują o ilości witaminy C na etykietach. Jestem tylko konsumentem, nie mam zamiaru kraść receptury - w takim wypadku pytałabym również o zawartość innych składników. Proszę pomyśleć o tej kwestii, gdyż wiele osób nie kupi tego serum, nie wiedząc wcześniej, czy im nie zaszkodzi. Pozdrawiam."

I niech siedzą i myślą teraz
Kleotka jest offline Zgłoś do moderatora