Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-10, 09:17   #2334
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Mam monomani, znowu
Przepiękny Lovely Classic 85 z miedziano-burgundowym shimmerem. Do pogody pasował jak ulał. Co ciekawe, świetnie wyglądałby bez topu... gdyby malował nim ktoś, kto nie robi milijona bąbli Dawał samodzielnie naprawdę ładną taflę.


U mnie pogromcą paznokci jest mycie okien Myję sobie na luzie szybę, powoli zbliżam się do ramy i nagle chlast! - przypierdzielam w ramę jakbym kogoś biła, paznokieć pęknięty Chyba nie potrafię wymierzyć odpowiednio
fajny jest i w ogóle się nad nim już kilka razy zastanawiałam, bo nie wiem czy to nie jest odpowiednik numeru chyba dwieście ileś z tej serii dawnej z kryształem, pamietam Malinka pokazywała takiego ciemniucha

o tak, tak, standard

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość

Fajny pomarańczek
dzięki

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość

Wygląda bardzo galaretkowo, fajny
dzięki

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
No fakt, jesienno letni Coś w tym jest.
Jak galaretka pospana cukrem.
bardzo dobrze zauważyłyście, a myślałam, że tego nie widac na zdjeciach

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Na fejsie widziałam i nie bardzo, ale teraz jak mu się przyjrzałam to te drobinki robią robotę i kojarzy się z jesiennymi liśćmi
no właśnie, pytanie mam, czy na fejsie jest zdjęcie gorszej jakości niż na blogu? bo wrzucałam z tela i nie wiem czy to samo jakos nie zjada jakości?
nom brokat ma cudny a sam kolor nie jest tak typowo jesienny, niby jest mocny wesoły, ale właśnie trochę jesienią zalatuje bo w butelce trochę bardziej "rdzawy"

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
o nieee.. nie znoszę takich pomarańczy. Ale ma piękny połysk.
spoko

Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Całkiem fajny.

Manimam, kształt taki niedorobiony bo jeszcze nie zapuszczony, nic nie mogłam poradzić.


super pomysł z kocimi moonami

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość

AnulaPPP hurtem dziękuję, a co do ostatniego mani to niewykluczone, że tyle warstw tam sprawiło wrażenie bułek. Dwie warstwy lakieru, mgiełka, GR, INM.. sporo jak na mnie.
a może, nie czytałam o warstwach więc myślałam, że to bardziej wzorki optycznie

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
ładny jest, chociaż to nie mój kolor i nie mogłabym nim pomalować serio wygląda jak galaretka posypana cukrem, tak słodko
hehe rozumiem dokładnie, taka galaretka z cukrem
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora