Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-11, 07:59   #2163
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez annaszel Pokaż wiadomość
Uwielbiam Was

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------



Też ją mam i parę innych miśków. Kocham je

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------





---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------



Albo na pasku
Bo misie muszą trzymać się razem

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:54 ---------- Poprzedni post napisano o 08:52 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Pod warunkiem, że to kolekcja regularna
Ja kupiłam sobie za niemałą kasę torebkę - takiego czarnego skórzanego zwyklaka (model Iconica, taki niby kuferek, ale miękki) i jak po paru miesiącach w internetowym butiku zobaczyłam go o 7 stówek taniej, to myślałam, że mnie szlag trafi.
Ale tak to jest - nigdy nie przewidzisz do końca, który akurat model sezonowy przecenią.


Tak na dobrą sprawę wystarczy odpuścić ze 2-3 średniej wielkości zamówienia z Douglasa czy Sephory i taka meshka jest, przynajmniej w wersji ze srebra
No to może zaboleć. Mi przecenilli Rose jakoś dwa czy trzy tygodnie po zakupie, bo wprowadzili lżejszy model z innej skóry. Ale z drugiej strony ciężko było ją w ogóle dostać

Co dzisiaj zamawiamy?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:59 ---------- Poprzedni post napisano o 08:54 ----------

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Dzień dobry kliknęłabym toaletkę... Albo zasłony z kosmetycznych rzeczy sporo bym kliknęła, ale czekam uparcie na jakieś - 20% w S. Obecnie na celowniku mam 3 podklady
Piszemy petycję do S. o porządne vipy

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora