Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-16, 12:35   #3217
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
no dobra to opowiem .

Śniło mi się, że była jakaś impreza nie wiem i była tam dziewczyna- sprzedawczyni z mojego monopola obok ( ) i ona była w jakiejś grupie przestępczej i ukradła mi całą szafę z perfumami. Tzn nie ona ale Ci jej kolesie i tylko ona na imprezie została. Zorientowałam się i zamknęłam ją w szafie i kazałam żeby się przyznała kto to i gdzie są perfumy. Normalnie ją zakneblowałam i siedziała tam ale w końcu wymiękła i powiedziała, że mnie do nich zaprowadzi. Wzięłam ją i szłyśmy z jakiegoś kościoła z górki, naprzeciwko była wieża i w pewnej chwili z tej wieży jakiś błysk się zrobił i wyleciał pocisk w ten kościół . My upadłyśmy na ziemie i ja widziałam co tam się działo, normalnie aż taki wiatr poszedł co to po bombach w filmach i wszyskich zmiotło z ziemi, ludzie się chowali po kanalizacjach a my lezałyśmy i czekałyśmy .


Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
a mnie jakoś Burberry nie woła może kupię sobie jakiegoś błyszczola na spróbowanie z kolejnym boxem
Do mnie woła od ok 1,5 roku jak nie dłużej, ale jakoś w ciemno nie chciałam zamawiać przez net. A teraz to już nie mam wyjścia

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
zaraz będzie wysyp na all
No nie...




Mam boxa ale nie odpakowałam paczki bo mi głupio w pracy mini zamówienie z D. odpakowałam i mam drugą tubkę tego pieruńsko drogiego kremu

W windzie odtańczyłam taki taniec:


__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora