Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-18, 07:19   #3574
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 728
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Ja nie wyjdę z domu bez makijażu chyba, że wyrzucić śmieci w gigantycznych okularach przeciwsłonecznych zasłaniających pół twarzy
Też kiedyś tak miałam. Powiem więcej, nawet jak wychodziłam wyrzucić śmieci, to też robiłam makijaż. Ale teraz po tylu latach nauczyłam się, że skóra musi odpoczywać od kosmetyków i nie obchodzi mnie to, co o mnie myślą sąsiedzi.

Dziewczyny, wczoraj wieczorem dopiero skapnęłam się, że w moim zamówieniu z S. jednak brakuje próbek. Zaraz do nich naskrobałam maila i mam teraz mam kredyt 15zł.
W sumie wolę to niż te próbki

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Moim zdaniem, jeśli wiesz, że będziesz żałować, to nie powinnaś oddawać.
Wszystkiego mieć nie można. Do końca roku planuję ograniczyć kolekcję do jakichś rozsądnych rozmiarów.

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
O matulu... Nie jestem w stanie uzgwac kosmetykow tej firmy, ze wzgledu na ich zapach... Choc ten nowy krem jest fantastyczny, to wczesniej musze nalozyc serum `inaczej` pachnace, zeby zneutralizowac zapach kremu.
Skojarzenia to przekleństwo.
Te z kolei przypominają mydło Bambino:
http://www.fragrantica.pl/perfumy/Ke...-Kenzo-76.html
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-09-18 o 07:37
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora