Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-18, 07:35   #3579
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Dostałam maila z S, że dostępna jest paleta Naked Smoky
Pamiętajcie, że cały czas wchodzi PIEKNA20 na -20%

---------- Dopisano o 08:34 ---------- Poprzedni post napisano o 08:32 ----------

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Gorzej, że duże zakupy za to każą zrobić No ale miałam do wykorzystania kartę prezentową, plus wyszperałam kod rabatowy na 5% to trochę było upustu na upatrzone książki
Myślisz, że ta torba nadaje się żeby dorzucić do prezentu urodzinowego dla siostry?
Pewnie, że się nadaje ja niestety (albo stety ) niczego nie potrzebuję z empiku

---------- Dopisano o 08:35 ---------- Poprzedni post napisano o 08:34 ----------

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Ogólnie sam blog naprawdę rewela. Inspiracje, zestawienia stylizacji gwiazd, wręcz genialna analiza kolorystyczna, wszystko z odnośnikami do sklepów.

Ale jak dotarłam do jednej czy drugiej stylizacji samej autorki, to kopara opadła mi do podłogi! Jak wytłumaczyć to, że autorka tak świetnego bloga sama ubiera się np. tak?!
http://ubierajsieklasycznie.pl/czarn...zarne-spodnie/

Mam duży niesmak po tym odkryciu. Te "stylizacje własne" to ewidentnie najsłabsza strona tego bloga. Nie znam racjonalnego wytłumaczenia dlaczego kobieta, która ma tak dobre oko, sama za pieniądze doradza, sama ubiera się nie mając za grosz gustu

Nie wiem. Co Wy o tym myślicie?
o jeżu, co za koszmar
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora