Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rossman-praca
Wątek: Rossman-praca
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-22, 15:33   #444
aleksandraxg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4
Dot.: Rossman-praca

Ja właśnie zaczęłam szkolenie na kasjera nie wspominam za dobrze pierwszej rozmowy, zarówno kierowniczka jak i jej zastępca nie zrobiły na mnie dobrego wrażenia, mi samej średnio poszło, poza tym i przede mną i tuż po mnie odbywały się kolejne rozmowy. Wyszłam niezadowolona i nawet nie czekałam na telefon ale jakimś cudem oddzwonili. Niechętnie w sumie się zgodziłam, bo byłam ciekawa jak właśnie wygląda ten drugi etap, aż nagle Pani z którą rozmawiałam podając godzinę spotkania podała adres innego rossmanna.
Pojechałam i w tym drugim było całkowicie inaczej- super kierowniczka, super zespół, od razu dostałam skierowanie na badania dzisiaj zaczęłam szkolenie, a od przyszłego tygodnia jak dobrze pójdzie zacznę okres próbny. Mimo, że zespół jest super i niby to tylko praca na kasie to i tak się strasznie stresuję, bo to moja pierwsza praca, nigdy nie miałam styczności z kasą, tyloma procedurami... a do tego dochodzi jeszcze szkoła


Anyway, dziewczyny nie słuchajcie tego co na temat pracy piszą w internecie, bo z tego co czytam nigdzie się nie opłaca iść, próbujcie wszędzie i sami sobie wyróbcie opinie. Dużo osób ocenia nie tylko rossmanna ale i inne firmy mając do czynienia tylko z jednym sklepem, z jedną kierowniczką, w jednym mieście a w każdym jest całkowicie inaczej! Powodzenia!
aleksandraxg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując