Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-23, 12:06   #4457
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez zmisia Pokaż wiadomość
Wybrałam kwas salicylowy bo nadal zmagam się z trądzikiem, głównie hormonalnym, tabletki, które biorę działają lecz nadal jeszcze lubi mi się pojawić jakiś lekki wysyp podskórnych gul na brodzie, a na czole głównie zaskórników zamkniętych z których robią mi się pryszcze. Więc stwierdziłam że ten będzie najlepszy, zwłaszcza ze został mi z tamtego roku i po nim się łuszczę, bo u mnie glikolowy i mlekowy nie powoduje łuszczenia.

Zakupiłam też sobie mieszankę kwasów AHA z e-nat. i mam w planach później testować.

A co do toniku, może faktycznie zmienię mocznik na aloes Będę testować, a hydrolat różany też zakupiłam, więc nie jest źle.
U mnie peelingi kwasem salicylowym pomogły jedynie na przebarwienia pozapalne, ale stosowałam je w bardzo wysokich stężeniach (do 30%) i zeszły chyba tylko ze względu na ogromne łuszczenie, mam na twarzy małą plamkę - zwykłe przebarwienie, na którą celowo nakładałam po kilka warstw peelingu i jej SA nie ruszył nawet minimalnie. Pamiętaj koniecznie o wysokich filtrach, bez odpowiedniej ochrony łatwo dorobić się przy tym kwasie nowych przebarwień Na podskórne gule dziewczyny polecają kwas glikolowy - to, że nie ma łuszczenia to nie znaczy, że kwas nie działa.
Daj znać jak sprawuje się tonik
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując