Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-28, 10:24   #5041
mademoiselle betti
Wtajemniczenie
 
Avatar mademoiselle betti
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
dopiero 3 miesiące, także ostrożnie. Zdecydowałaś już co będziesz ćwiczyć?
W tym tygodniu zamierzam coś prostego na rozruszanie może krótkie ćwiczenia Tiffany Roothe, a potem Karate Kardio Anny Lewandowskiej i Jillian 30 day shred może potem spróbuję tego PIYO, bo przed ciążą zaczęłam kilka razy

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Dzięki. Ja wczoraj się zapatrzyłam na twoje zdjęcie na FB - takie ciepło od ciebie bije... a włosy rzeczywiście ci sporo urosły i też masz sombre
Dzięki mam sombre już z rok, ale trochę nie udane, bo zamiast iść do swojej fryzjerki to poszłam do innej, bo taniej więcej zdrad nie będzie a z długości to mam pocieniowane i na zdjęciu nie widać, ale już mam za zapięcie od biustonosza

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
oba moje kociaki jedzą to samo - czyli karmę mokrą, plus jeszcze Bielinek często od mamy plaster sera rano dostanie, żeby dał jej zjeść w spokoju. Bielinek jest szczupły, a Czarnuś krępy. Myślę, że na wsi, jak będą też na dworze, to Czarnuś zeszczupleje.
Zamierzasz je puszczać na dwór? nie boisz się, że będą łaziły po okolicy?

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
haniu, betti - podobają mi się wasze tapety w sypialni. U mnie za łóżkiem będzie jasno szara ściana. Wszystkie pokoje na górze pomalowałam tak samo i chyba dobrze zrobiłam, bo już po pomalowaniu zmieniliśmy przeznaczenie pokoi.
Dobrze zrobiłaś

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Dzięki - w tym płaszczu podoba mi się wyszczuplający krój plus kolor, tylko trochę obawiam się jakości wykonania. Poszukam jeszcze, może mnie coś w końcu zachwyci. Poprzedni płaszcz miałam z Mango, kosztował trochę, ale służył mi przez 6 lat i non stop byłam w nim zakochana. W ogóle jak go przymierzyłam, to wiedziałam, że muszę go mieć. Był w kolorze butelkowo-morskiej zieleni, którą uwielbiam. Ciężko mi będzie znaleźć godnego następce, ostatnio byłam w Mango i nic z płaszczy mnie nie zachwyciło - za to kupiłam spodnie.
Ja nigdy jeszcze nie znalazłam płaszcza idealnego i kurtki też jeszcze nigdy idealnej nie kupiłam marzy mi się taka parka z futerkiem i gęstym obszyciem na kapturze, nie ma nigdzie takiej by była ciepła, a nie na późną jesień

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Kurcze, Stradi i Zarę całą przejrzałam i nie widziałam kamizelek (może u mnie nie ma).
w tym filmie dziewczyna (blondynka) pokazuje fajny długi sweter i sukienkę w stylu boho - https://www.youtube.com/watch?v=6BPnnPvQJsE
jak do mnie długie swetry nie przemawiają, to ten mi się bardzo spodobał
Ogrodniczki na pewno są w stradim - boyfriendy z dziurami wiadomo są wszędzie tylko żeby dobrze leżały...
Ja sobie kupiłam mega wygodne spodnie w diversie. Tylko, że to są boyfriendy z wąską nogawką (czyli girlfriendy) - ja mam je w jaśniejrzym kolorze, mają mocne przetarcia i jedną dziurę na wylot (teraz zobaczyłam, że ta ciemniejsza wersja jest bez dziur):
http://www.diversesystem.com/kolekcj...-navy.html#uni
Te skośne szwy optycznie wyszczuplają uda. W ogóle u mnie to był zakup chwili - oblałam sobie jasne spodnie sokiem marchewkowym i musiałam coś kupić
Ja upatrzyłam takie swetro płaszcze w Zarze kamizelek mają sporo, popatrz na stronie. Sukienkę też w kwiatki mam upatrzoną w Mango. Wymyśliłam sobie jeszcze czarny kapelusz a teraz jak przeglądałam internety to pomyślałam sobie, że przydałaby mi się jeszcze taka zwykła bawełniana sukienka, tylko ona średnio praktyczna teraz na wyjście i spodnie w kratkę też by mi się przydały

Cytat:
Napisane przez sanetka Pokaż wiadomość
Sto lat, wszystkiego najlepszego

My z kolei dziś 7 rocznica ślubu Leci ten czas jak szalony
Wszystkiego najlepszego dla Was u nas minęł 6 na początku września :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2893100330_6_1_1.jpg (57,6 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6873016086_6_1_1.jpg (52,6 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2753221800_6_1_1.jpg (16,2 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 159769_1.jpg (53,4 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 51013693_56-99999999_01.jpg (75,4 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg middle_img_540339.jpg (17,4 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 53037508_56-99999999_01.jpg (39,9 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg middle_img_540425.jpg (12,7 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg middle_img_517902.jpg (16,9 KB, 1 załadowań)
__________________
"...Nie warto uciekać przed nieuniknionym,
gdyż wcześniej czy później trafia się w miejsce gdzie
nieuniknione przybyło i czeka..."




Highway to Hell
mademoiselle betti jest offline Zgłoś do moderatora