Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - wymarzony pierścionek cz. XXV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-29, 13:22   #13
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Też przymierzałam się do Porty. Ja mam problem z drzwiami taki że podobają mi się najtańsze.
Byłam popytać, pooglądać..oczywiście proponowano mi coś z przetłoczeniami, szybkami itp. Chyba za 7 razem Pani w końcu zrozumiała, że ja chcę proste zupełnie, białe drzwi.... osłupiała po czym powiedziała że jak tak to tylko najtańsza Porta
Tyle że ja chce bezprzylgówki więc ościeżnice kosztują 3 razy tyle co same skrzydła.

Kolega ma jakieś dile z Polskone i będzie Polskone..też jedne z najtańszych skrzydeł.



Za czarownice..ale pomysł dziwny

To kameralnie. W domu robisz ?

Jedynie wersja w pończochach mnie przekonuje
Haniu, to masz podobnie jak ja chyba z gustem - mi się zwykle podobają rzeczy najtańsze albo najdroższe.
A jeśli chodzi o wybór drzwi, to w sklepach ogólnie jest masakra - mam wrażenie, że gust przeciętnego Polaka został w latach 90 i takie też drzwi są w ofertach i na wystawach. Jak oglądałam, to podobały mi się może jedne z całego sklepu, po czym okazywało się, że są za drogie.
Sama w końcu wybrałam Polskone Simple ale brałam je trochę w ciemno, bo na wystawach wszędzie są takie z szybką (i wyglądają fatalnie), ja mam pełne bez żadnych przeszkleń i wyglądają dobrze - na pewno nie widać, że były takie tanie. No i fakt, że futryny to zupełnie oddzielny temat, bo są droższe niż samo skrzydło.
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując