Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - PLOTKOWANIE, DIETA, RUCH- TO JĘDRNA PUPA, SMUKŁE UDA I PŁASKI BRZUCH :-) cz.VII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-30, 07:44   #4318
neska002
Zakorzenienie
 
Avatar neska002
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 159
Dot.: PLOTKOWANIE, DIETA, RUCH- TO JĘDRNA PUPA, SMUKŁE UDA I PŁASKI BRZUCH :-) cz.VII

Cytat:
Napisane przez mads Pokaż wiadomość
Cześć Wam

Jadę do pracy. Zaraz zjem owsiankę :P

Neska nawet nie zamierzam odmawiać babci
A ile dzieci masz pod opieką, że jesteś sama? A jakby Cie bardzo przycisnelo i bys musiała iść do wc to co wtedy?

U mnie ostatnio brak ochoty na owsiankę.
To dobrze, nie będzie jej przykro
Około 40, wczoraj prowadziłam dziecko do pedagoga, który ma gabinet obok mojej klasy, to musiałam prosić koleżankę która przechodziła żeby została z dziećmi .

Nie ma opcji wychodzić, gdyby ktoś zauważył że zostawiam dzieci same to by było po mnie. A gdyby w tym czasie coś się komuś stało to już w ogóle miałabym przechlapane, kryminał by czekał otworem

---------- Dopisano o 08:44 ---------- Poprzedni post napisano o 08:41 ----------

Cytat:
Napisane przez stokrotenka18 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Ja od 5 na nogach, ojj sie nie chciało nie mogłam w nocy spać jakoś
Neska ja sobie tego nie wyobrażam...
Co tak wcześnie?
Ja jutro wstaję o 4tej, już mi się nie chce wstawać Ale może jak pójdę dzisiaj wcześniej spać to nie będzie aż tak strasznie.
Wczoraj o 12stej w nocy miałam ewakuację, jakiś żartowniś uruchomił czujnik dymu. Cały wieżowiec został ewakuowany. Niektórzy mają dziwne poczucie humoru, którego nie rozumiem...
__________________
Znaczenie życia mierzy się nie czasem lecz głębią.

Cel--> 60 kg - 15.12.2015



neska002 jest offline Zgłoś do moderatora