Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-30, 08:39   #61
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
minerały to minerały, po prostu już z nich wyrosłam, nie będę Ci robić kłopotu, dzięki

a wiesz, że ja nigdy nic nie zamówiłam z ich sklepu? Miałam chyba cały asortyment, ale zawsze ktoś inny kupował
a tym razem w ogóle nic, mnie ta pielęgnacja trochę jednak ogólnie rozczarowała... mam dwa hity włosowe; masła są fajne (jak to masła i tyle...


intensywnie obserwuję ten kremik 100% pure (konkretnie ten: KLIK) i tak: rano, po myciu mydłem i spryskaniu hydro nakładam na całą twarz olej jojoba z kolagenem NTC; to mi się ładnie wchłania i za chwilę na oczy i usta dokładam trochę tego kremu. Wchłania się z czasem jak się spieszę to muszę dłużej tam pomasować i się wchłania
A próbowałaś kiedykolwiek minerałów Lauress? Ja też nie pierwszej młodości, a nie zauważyłam efektu postarzenia- wręcz przeciwnie, a z tego co pamiętam, Anula także podziela moją rozpacz po zamknięciu ich sklepu- z tych samych powodów- po prostu są niezastąpione No ale teraz to już po herbacie
Dzięki za obserwacje- mam go na uwadze wobec tego, obok Purist, ale ten jest korzystniejszy cenowo, zwłaszcza w wersji na noc, a różnica w składzie faktycznie niewielka w porównaniu z wersją pod oczy
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora