Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-30, 13:46   #73
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość


Ano trzeba, zanim ja znów zapadnę w sen zimowy....



to może w większym gronie

Cytat:
Tak, używam jej czaseo.
Jest zaskakująco dobra. Jeśli się uwzględni kilka rzeczy: filtry są trudne w aplikacji, a mineralne to już w ogóle.
Trzeba dobrze skórę zagruntować, bo sam krem jest rzadki jak woda i strasznie szybko zasycha. Bardzo wydajny, nie da się go dużo nałożyć. Pokrywa twarz taką cieniutka warstwą, jakbym się krzemionką upudrowała, bardzo ładnie to wygląda i jest suche w dotyku.
Odrobinę mnie też rozjaśnia. Ale nawet pudru na wierzch już nie trzeba.
Tylko, jak mówię, trzeba szybko z nim, bo mogą zostać smugi.

Ja specjalnie wzięłam bezolejowy, bo wiadomo, oleje oksyduja na słońcu zmieszane z minerałami. Oprócz tam kilku. Min. jojoba daje radę. Więc jak mam na dzień tą mieszankę jojoba+ntc to potem lecę tylko tym filtrem.

Ja zaprawiona w bojach filtrowych jestem ciekawa byłam tylko czy rzeczywiście jest taka cienka jak piszą internety Mnie niestety, jak się ostatnio okazało, oleje nie służą. Robiłam już ileś tam podjeść do różnych mieszanek i efekt jest zawsze ten sam - podrażnienie,a po paru dniach zanieczyszczenie cery
Contax jest offline Zgłoś do moderatora