Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-10-02, 11:17   #2131
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
A to położna ma rentgen w oczach i jest pewna że mała nie je tyle z piersi? A może masz miarkę na cycku?
Cytat:
Napisane przez meneq Pokaż wiadomość
No to wlasnie przy zoltaczce jesc powinna, ale nie widze sensu wlewania w nia jednorazowo takich ilosci. I tak, przy zoltczce dzieci sa bardzo senne, wiec z Milenka nie moze byc tak zle, skoro ma sile budzic sie na jedzenie. Ta diete zasugerowana tez bym podwazyla.
Ona wnioskuje po tym że często się budzi na cycka. Bo się niby nie najada.

Spróbuję raz. Pompuję już długo i mam 30ml. Dopompuje do 40 i następnym razem dam z butelki - zobaczę. Położna twierdzi, że wtedy mała się wyśpi i ja odpocznę.

No ta dieta też mnie rozwaliła... ale nie wiem czy mogę pić melisę czy rumianek. Ona się za głowę złapała jak o to pytałam.
W ogóle w szpitalu mi powiedzieli, że bioderka są ok. Na tej książeczce zdrowia napisali w rubryce " I/II". Nie dali mi żadnych zaleceń ani nic. Napisali, że kontrola bioderek za 3 tyg.
A położna mówi, że to oznacza, że coś jest nie tak skoro napisali "I/II" i zalecają kontrolę za 3 tyg. bo normalnie się idzie po 6 tygodniach... i że mam rozłożoną pieluchę dawać jej między nogi żeby je rozstawić szeroko... i nie wiem - skoro coś jest nie tak to czemu nic nie powiedzieli w szpitalu? Ona w dodatku twierdzi, że nie ma bata na NFZ się zapisać do ortopedy dziecięcego na za 3 tygodnie... co wam mówili o bioderkach i ortopedzie???
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora