Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tarnowskie Panny Młode cz. VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-10-12, 20:30   #1934
Strzykawa93
Raczkowanie
 
Avatar Strzykawa93
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 41
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Witam serdecznie! Jestem tu nowa Rozpoczynam właśnie powoooli organizację swojego Wielkiego Dnia W styczniu planujemy rozpocząć wycieczki po lokalach, fotografach oraz orkiestrach. Szukałam ciekawych lokali ale jakoś nic nie wpadło mi w oko. Zabieram się za przeszukiwanie forum by odkryć jakieś wyjątkowe miejsce oraz orkiestrę "z jajem" Gdybyście mogły Kochane Panie coś polecić to będę szalenie wdzięczna

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:25 ----------

Cytat:
Napisane przez asiaaa001 Pokaż wiadomość
Osobiście nie byłam, ale sama brałam go pod uwage i rozmawiałąm z jedna dziewczyną, która miała tam swoje wesele ogólnie mi odradziła, było u niej tak ze o godz 18 własciciel przyszedł i powiedział ze napoje sie skonczyły (w umowie miała 1l na osobe ) i ze jak chca to postawi ale w cenie 6zl za 0,5l. jedzenie podobno ok, obłsuga nie ładnie sie zachowywała jak goscie zaczeli wychodzic bo zbyt nachalnie zaczeli sprzatać
To było jakies dwa lata temu i tak jak pisałam nie wiem tego z własnego doświadczenia

Gdzie dziewczyna z opinia o Brzozowym Dworku ? juz sie nie moge doczekać
W ten weekend byłam na weselu w Brzozowym Lokal piękny!! Cudowny mały park ślicznie oświetlony, fajny parking, piękny w środku!!! Zakochałam się w tym miejscu Obsługa świetna! Kelnerzy uwijają się jak mróweczki, są bardzo grzeczni i uśmiechnięci. Jedzenie jakoś mi nie podeszło osobiście. Smaczne, ale jadłam lepsze Może to kwestia menu? nie wiem, tak czy inaczej piękne miejsce, akustyka super, i ogólnie bardzo mi się podobało
Strzykawa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując