Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-10-14, 13:09   #2865
Hanan26
Zakorzenienie
 
Avatar Hanan26
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4 343
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
zazwyczaj na nocance
ok, dziękuję na ekobiecej są dwa Nail teki podkładowe za 17 i 18 zł

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Na początek maniuś i biorę się za nadrabianie.

Makijaż w rózo-czerwieniach na blogu

różowinki z wzorkiem fajne
mani śliczne
makijaż w moich kolorkach, super jest

dziękuję

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Mani mam Viv, on jest cuuudowny!
Co prawda topu więcej by się przydało
wooow, pięknie Ci w nim

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Już wracałam z zakupów i przypomniało mi się, że mówiłaś, że w SP można dostać. Akurat mi się trafiło, byleby pomogło, bo płytka mi się po prostu łuszczy i odpada
też to przechodziłam, na razie się uspokoiło to łuszczenie, ale rozdwojenia gdzieniegdzie pozostały

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Wiecie co, nachodzi mnie na kształt łódeczek takie jakie się Prezesowi marzyły. Aleee sama nie wiem, boję się, że będzie to wyglądać ni kwadratowo ni okrągło, takie uj wi co w ogóle jakaś zmiana za mną chodzi
taaaaaaaak! będą boskie a jakby co to też tęsknię za migdałkami

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Jaaaaa???? Ależ skąd.


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Też przeszło mi to przez myśl, ale wydaje mi się, że jeśli nie wypiłujesz za głęboko, to powinno być wszystko ok A wiem, że potrafisz piłować i jestem przekonana, że się uda
Jeśli chodzi o słocze - zdroworozsądkowe podejście zawsze w cenie
Będzie na mnie i będzie ładnie

Właśnie przeszły mi (przez Ciebie ) przez myśl kwadraty
Ale tymczasem - mam wrzutkę. Jakiś tydzień temu nosiłam neony, nawet nie pamiętałam, że robiłam zdjęcia
CC Youthquake, który oczywiście nie wyszedł jak powinien, ale i tak jest ładny I Orly Space Cadet nakładany gąbką... kocham Czuję zawstydzenie, że go oddałam, ale ostatecznie wszystko dobrze się skończyło
Na wskazówce z SC mam łatę z chusteczki, bo kurde prawie oderwałam sobie paznokcia ze trzy dni temu :/ Już widzę pęknięcie z powrotem... Muszę spiłować klej i podziałać z torebką od herbaty :x
obydwa mani genialne, ale pierwsze mnie porwało

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Dziewczyny proszę o maigczne kciukasy jutro W końcu po 1,5 miesiąca, roznoszenia i rozsyłania setki cv ktoś zadzwonił
trzymam!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;53091596]Ja mam mani:[/QUOTE]

jest moc

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
ja mam cudnego orlika - freestyle
o tak, cudowny jest Twoja dłoń wygląda w nim bardzo delikatnie

mam nadzieję, że nikogo mi nie upitoliło
__________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a się bardzo chce, to można.
Hanan26 jest offline Zgłoś do moderatora