Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przenoszenie kosmetyków ze starego KWC na nowe
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-10-14, 13:23   #34
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Przenoszenie kosmetyków ze starego KWC na nowe

Cytat:
Napisane przez bernikula Pokaż wiadomość
A skąd bierzecie ody kreskowe?
tego nie trzeba uzupełniać
Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Tego też nie zauważyłam a miałam ze 3 płyny do kąpieli gdzie były pojemności 250 i 500 ml. Wypisałam jedną a w opisie rozpisałam... No nic, kto będzie chciał to doczyta.
W edycji produktu można dodać więcej pojemności i cen. Jeśli pamiętasz, gdzie nie dopisałaś pojemności to mogę to zmoderować
Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Ja uśredniam, nie da się inaczej, bo z cenami płynów do kąpieli jest tak, że co sklep to inna cena wyjściowa. Teraz wchodzę na "NOKAUT" (zwłaszcza z rzeczami rzadziej spotykanymi" i szybciej idzie.
Najlepiej uśredniać albo brać ze strony producenta
Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Co robicie z zapomnianymi kosmetykami? Mam np. mydełka w kostkach jakiejś "domowej" firmy (mało znanej nie to co Dove itp.) i np. mydło "orzeźwienie Maroka". W sklepie- "produkt niedostępny" ale nie wiem czy czasowo, bo im z Maroko nie dowieźli cudownych specyfików czy już z niego zrezygnowali?
Jeśli ostatnia recenzja była niedawno to zostawiam.
Zapomniane lecą do zapomnianych. Jeśli nie jesteście w 100% pewne czy produkt jest w sprzedaży lepiej zostawić go w KWC w konkretnej kategorii.
Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Ogólnie jestem za tym żeby nie przeszukiwać całego internetu w poszukiwaniu dostępności takich rzadkich produktów, bo to zajmuje masę czasu. Z innym produktem- byłam pewna, że wycofany a tu recenzja na jakimś blogu chyba z początku 2015... Jak myślicie?
Zostawiłabym na razie
Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
"Kąpiel i prysznic" Mam bardzo dużo mydeł, z tymi do ciała nie ma problemu ale w pielęgnacji twarzy jest niedobrze. Wiele jest typowo dla tłustych, trądzikowych cer i "konsumentki" będą tego szukały a ja mogę tylko zaznaczyć : cera wrażliwa, normalna albo sucha.

Czy można też dodać kategorię "mydła i żele do rąk"? Byłoby to pomocne, ciężko przyporządkować podobne produkty, bo ogólna kategoria "mydła" kojarzy się z twarzą a np. taki żel dezynfekujący bez użycia wody to ani mydło ani żel pod prysznic...
Zgłosiłam ten produkt do dalszej moderacji ale pewnie podobne specyfiki się jeszcze pojawią.
Dodajemy nowe rodzaje skóry.

Mydła są w tej chwili w kategorii Kąpiel i mycie. Na razie niech tam zostaną, a w kategorii Dłonie i stopy dodamy żele antybakteryjne.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora