Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Blizny po depilacji - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-09-19, 07:44   #869
metamorfoza
Rozeznanie
 
Avatar metamorfoza
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 607
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez rudenka Pokaż wiadomość
Odzywam się
U mnie po staremu, blizny jak były tak są nadal. Jak spojrzałam na nogi podczas chłodniejszej pogody, to się przeraziłam - jedno wielkie przebarwienie. Ale to chyba norma u nas wszystkich, że pod wpływem zimna to paskudztwo się szczególnie uwidacznia. Poza ty od golenia nabawiłam się paru krostek na wewnętrznej stronie ud. Normalnie bosko jest

Witaj Rudenko!!!!!!- już myślałam ze wszystkie sobie wyleczyłyści te blizny i zostałam sama ze swoim problemem i ze jako jedyna nie potfaie sobie z nim poradzic. Nie zanczy to ze nie zycze Tobie by Ci to zeszlo ale czułam sie jak palec samiutkaz bliznami na gyrkach a Ostatnio czytajac Wasze wypowiedzi zauwazyłam ze prawie wszystkie badz wiekszosc z Was ma juz wyleczone nózki i smiało w wakacje bedziecie mogły pokazac łydeczkinie to co ja.....choc do wakacji jeszcze daleko cos czuje ze nie wylecze tegoJakos w chłodzie na dworku jak mi zimno to to tak wyglada masakrycznie ze brak słow naprawde..licze na to ze ktos mądry w końcy wymyśli cos abysmy mogły sie pokazac latemn bez zadnych skrupułóww sukieneczkach............ .........ponarzekałam troszku to moge spokojnie wrócic do swoich obowiazków trzymam za Waspozdrawiam
metamorfoza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując