Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-09-19, 09:17   #802
pannazmokraglowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Mainz Niemcy
Wiadomości: 122
GG do pannazmokraglowa Send a message via Skype™ to pannazmokraglowa
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez _kapryska_ Pokaż wiadomość
pannazmokraglowa- jeśli mogę pomóc, to z przyjemnością
Krem mozesz zastosować wtedy, gdy skończysz z cosmelanem.
A'propos- stosuje cosmelan codziennie na noc i musze przyznac ,że nie ma juz takich zluszczeń- jedynie troszke na najbardziej delikatnych miejscach.
Jestem od dzis na zw. lekar. i sprobuje jutro i w czwartek posmarowac sie na dzien i na noc. A od piatku przerwa - tak jak pisałam.
Caluski
No to zaprawilas swoja skore,ho,ho....Zgad za sie,jak ja stosowalam swego czasu cosmelan codziennie,tez mi sie skora tak intensywnie nie luszczyla.Jednak teraz sie na to nie pisze,max bede stosowac maske 3x w tygodniu,ale ja skolei wydluzam sobie czas aplikacji i tez jest niezle.Teraz to juz stosuje 6-8 godzin,na drugi dzien jestem lekko czerwona.Szczerze Ci powiem,zalezy mi tez na tym, by maskistarczylo na dlugi czas( trzymam ja w lodowce).Stosuje ja bardziej w celu potrzymania efektu gladkiej skory. Chcialabym zawsze wygladac tak jak teraz,ewentualnie piekniej (naprawde zaczynam byc prozna).Obawiam sie jednak,ze po zaprzestaniu kuracji Cosmelanem,moje przetluszczanie sie skory powroci.Hm....wtedy pomysle o ....Cosmelanie(znowu)?, nie....no chyba o jakis kwasach.....
Milej zabawy na weselu Kaprysko!
pannazmokraglowa jest offline Zgłoś do moderatora