Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-10-21, 07:48   #412
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 698
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Używam teraz tego z kofeina i biotyna i jest rewelacyjny.

Odzywki z alterry tez uwielbiam.

Serum z granatem mam od niedawna ale zapowiada się bardzo fajnie.

Mydła alterry też są świetne i kupiłam też te polecane przez was z babydream też rewelacja.

Ogólnie większość produktów alterry jest bardzo dobra.
A u mnie się dużo z Alterry nie sprawdziło Mają parę rzeczy, które są warte o wiele więcej, niż te parę zł, bo są lepsze od górnopółkowców, po prostu hity np odżywka czy serum. Mają też takie średniaki, co są przyjemne, ale wiele nie robią, np żele pod prysznic. czasem się skuszę na limitowanki, bo zdarza się, że naprawdę ładnie pachną, ale w działaniu są bardzo średnie, takie nijakie, po prostu myją i nic więcej, czy dezodoranty, kremy i balsamy, żaden mnie nie zachwycił. Są też buble totalne, maseczki do twarzy czy niektóre szampony są do bani.





Przetestowałam mleczko Druide do demakijażu i podoba mi się, dobrze oczyszcza, nie zapycha, dobrze się wypłukuje, nie podrażnia. Nie wiem czy wygrywa z moim Avalon, ale spełnia swoje zadanie.

Przetestowałam też serum JMO do cery normalnej i suchej i jako, że mam cerę tłustą, to nie moja bajka. Przyjemne jest bardzo, ale zbyt olejowe na dłuższą metę. Aha, i nie nadaje się w okolice oczu, bo podrażnia. Cery suche i normalne rzeczywiście byłyby zadowolone, ale nie wiem czy wart jest ceny regularnej.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora