Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki kolorowe ColourPop
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-10-21, 20:45   #33
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Kosmetyki kolorowe ColourPop

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Mówisz, że to złotko nie daje po oczach? Ja akurat Mary Lou się pozbyłam, bo moim zdaniem jako rozświetlacz była stanowczo zbyt intensywna. Jednak cały zestaw coraz bardziej mi się podoba. Problem w tym, że wishlistę mam już tak długą, że aż boję się cokolwiek jeszcze do niej dorzucać.

Moje pomadki też przyszły, ale zerknę na nie dopiero jutro, bo jest już ciemno - a w sztucznym świetle wiadomo, jak kolory wyglądają.
co do złotka i ogólnie cieni, wrzucam mój dzisiejszy makijaż.
później dorzuciłam sobie jeszcze na usta POISON lippie stix i oszalałam jak to pięknie wyglądało!

na mojej wishliscie jest już 5 kolejnych cudeniek z colourpop i mam nadzieję, że mi ich nie wykupią w ciągu miesiąca, bo muszę poczekać trochę...

ps. a jakie kolory pomadek są u ciebie?

edit. ja mary lou lubię, choć jest szampańsko-żółto-beżowa i w gorszy dzień można sobie nią zrobić krzywdę, przez jej bardzo mocną intensywność i to, że ciężko ją później czymś "zamalować" :P
ale mam też drugi rozświetlacz z clair mienrals, który jest po prostu złoty, też nie zawsze pasuje, choć jest przepiękny.
czaję się na coś w chłodniejszym tonie, mam na oku już małe co nieco z colourpop, ale muszę odczekać trochę :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg shh.jpg (893,4 KB, 63 załadowań)
__________________
www.puckowa.blogspot.com

Edytowane przez margitea
Czas edycji: 2015-10-21 o 20:48
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując