Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-10-22, 15:50   #471
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość

PS. Dziewczynki pytanie o mydło w kostce Alterra, jak już w temacie jesteśmy od wczoraj Widzę promocję na Alterrę w Rossie, co warte to mydełko, nigdy nie miałam, może pora spróbować? Dawajcie znać proszę.
Ja miałam kilka mydeł Alterry, kupowałam do mycia rąk dla rodziny, ale już dawno przeszliśmy na Aleppo że wzgl. na liczne alergie.

Moje zdanie o nich jest podobne, jak o całej marce.... Są to w miarę przyzwoite produkty za małe pieniądze. W sam raz dla osób, które nie chcą lub nie mogą wydawać więcej. Mnie osobiście ten low budget trochę zniechęca. Nie, żebym była snobką kosmetyczną... Ale dla mnie pielęgnacja to nie tylko higieniczna konieczność. To także przyjemność.... Zresztą, wiecie. Większa część skuteczności pielęgnacyjnej pochodzi z głowy (jestem tego warta etc.

Ostatecznie po przetestowaniu większości produktów Alterry została u nas na stałe jedynie maska z granatem.... Aktualnie mam jeszcze jakieś deo o cytrynowym (szałwiowym?) zapachu. Zużyję do końca, daje radę, ale raczej więcej nie kupię.

P.S. Dezodoranty kupuję maniakalnie. Mam chyba z osiem otwartych a i tak codziennie wchodzę na Ecco Verde sprawdzić, czy uzupełnili asortyment i będę zamawiać....
P.S. II gdyby któraś z warszawianek chciała dołączyć do powyższego to zapraszam
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora