Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarby!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-10-25, 10:35   #2204
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez peachella Pokaż wiadomość
Dziewczyny, tak swoją drogą jak chcecie być na bieżąco z promocjami w sklepach to ściągnijcie sobie aplikację na tel Blix. Aktualizuje się na bieżąco jak wchodzi nowa gazetka i dostajecie powiadomienia
Mam tą aplikację, ale szczerze to ostatnio się ociągają
i późno wrzucają gazetki. Zaglądam też na strony opiniodajnia i gazetkapromocyjna i tam sprawdzam. Śledzę też wątki Lidla i Biedronki na wizażu, bo często ludzie tam wrzucają zeskanowane gazetki Polecam




Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
witam się z rana w 36. tygodniu ale to poważnie brzmi
super, że już jesteście razem w domku ale też bym już tak chciała. Podziwiam Cię, że tak walczysz o to, żeby córunia dostawała Twoje mleko

trzymajcie się ciepło i pisz jak znajdziesz chwilkę


ja dzisiaj w nocy przeżyłam pierwszy taki poważny skurcz przepowiadający, czułam dokładnie jak mi obejmuje cały brzuch i wzrasta na sile, aż męża złapałam za rękę i szczypałam, bo naprawdę bolało. Na szczęście skończyło się na jednym takim i trwał z 15 sekund. Nie wyobrażam sobie, że miałabym przeżyć takich n ilość i to dłużej trwających


jedziemy dzisiaj do moich rodziców w małe odwiedziny. Ostatni raz tylko we 2
Gratuluję rozpoczętego nowego tygodnia

Piore właśnie pościele i rożek Julki, ale trochę deszcz kropi, a chciałam wystawić pranie na balkon...
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora