Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Seriale cz. III
Wątek: Seriale cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-30, 17:53   #1250
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Seriale cz. III

Cytat:
Napisane przez weronika9999 Pokaż wiadomość
Dla mnie aktorzy w BB grali świetnie. I jestem w szoku, bo chyba pierwszy raz spotykam się z tak radykalna opinia dotyczącą Breaking Bad. Ale to dobrze, bo świat byłby nudny, gdybym wszystkim się podobało to samo a możesz wymienić kilka rzeczy, które spowodowały ze tak nisko gp oceniasz? Ciekawa jestem.

Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka
Np. to, że ludzie tak o Walt'cie mówili, że taki cudowny, super ekstra no bo tak ma ciężko i w ogóle a tak na prawdę to skończony egoista, drań i rola sama w sobie zagrana mega sztucznie.
Sama fabuła nie przemawia do mnie ani trochę a jak patrzyłam na grę aktorską to miałam wrażenie, ze oglądam film niskobudżetowy z aktorami wziętymi z ulicy za drobne pieniądze.
No i tak od 3 sezonu zdecydowanie już scenarzyści zaczęli odbiegać mocno od rzeczywistości serialu. Zaczęło się plątanie wątków, jak Szwagier Walter'a na granicy Meksyku a on przecież nie znał języka hiszpańskiego.

Jedyne co dla mnie przemawia na plus za tym serialem to to, że trzyma w napięciu ale w zasadzie nie to jest najważniejsze a są to takie mocno naciągane wątki.

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:52 ----------

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
No ja jestem takiego samego zdania i komu polecam, ten jest zadowolony.
No mówiłam, ja mam bardzo specyficzny gust i nie chodzi tylko o seriale, jeśli chodzi o filmy też tak jest, że ludzie się zachwycają a ja pytam czym
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując