Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz.10
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-11-03, 10:57   #575
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Potwierdzam, że do D for Danger bardzo ładnie pasuje Beet

-----

I ja dziś wpadłam do MAC.
Podsumowanie wrażeń - większość rzeczy mogłabym mieć, ale niczego w takim stopniu, żeby wyciągnąć dziś portfel . Poza tym to, co stwierdziłam, że chcę mieć, zamówiłam online .

Podobał mi się chyba najbardziej czerwony lip bag, ale konturówkę Beet już mam, czerwonych błyszczyków za często nie używam (kilka mam i leżą zapomniane), a szminka jest dość podobna do innych moich czerwieni. Zastanawiałam się nad AFU w limitowanym opakowaniu, ale stwierdziłam, że skoro ją mam prawie całą, to głupotą będzie dublowanie odcienia tylko dla bulletu. Najchętniej wzięłabym solo szminkę z czerwonego zestawu - miałabym świąteczne opakowanie i limitowany odcień
W różowym lip bagu szminka okazała się jednak dla mnie zbyt jaskrawa - przeszła mi faza na takie odcienie. Konturówka niezła, błyszczyk też, ale mimo wszystko jakoś średnio mi te wszystkie 3 rzeczy ze sobą grają, ale pewnie ja się nie znam
Zestawy pędzli ładnie wyglądały, zwłaszcza biały, ale jakoś nie mam zaufania do jakości tych wersji.
MACówki bardzo zachwalaly Oh Darling, ale dla mnie to zbyt ciepłe, wręcz żółte, złoto. Drugiego rozświetlacza, podobnie jak cieni, nawet nie macałam.
Zerknęłam jeszcze na błyszczyki i spodobał mi się różowy zestaw, ale najładniejszy z nich - Narcissus już mam, więc na razie odpuściłam.
I to chyba tyle - chyba jestem chora, bo wyszłam dziś bez niczego



D for Danger i Beet to piękny zestaw


Zdrówka zatem i zero domowych horrorów
No widzisz, jeszcze ten zdrowy rozsądek jest. W sumie ta kolekcja świąteczna, okazała się taka se, niby dużo rzeczy weszło, ale mi oprócz rozświetlacza, nic innego nie podeszło.
Dziękuję.
Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Szkoda
Też muszę pokombinować z nakładaniem błyszczyka na szminkę, może to sprawi, że fiolety będą dla mnie bardziej noszalne - np. czerwony błyszczyk do Heroine albo UTA

To mnie też przekonało do zakupu Lip Baga

Pomogło Utwierdziłam się tylko, że ze świątecznej LE chciałam tylko AFU i czerwonego Lip Baga

Oj, zdrowiej szybko

Dziękuję

Co do LE to mam podobne wrażenie. Wszystko super, ale jak się tak dokładniej przyjrzeć, to chcę może ze 2 rzeczy
Cieszę się tylko, że wcześniej nie kupiłam AFU, bo też bym jej nie dublowała. Jakiej konturówki do niej używasz? Może też Beet? Ostatnio ją tak nakładałam i wydaje mi się, że to pasowało

Gdzie ten Lip Bag, ja się pytam? Mam nadzieję, że przyjdzie w tym tygodniu.
Gratki Nakładam błyszyk na środek ust i daje fajny efekt.
Dziękuję, czuję się już lepiej. Ostatnia paka przyszła szybko, zamówiłam w czwartek, a przyszła w poniedziałek.
Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Za dużo zachodu żeby wszystkie te łupy na ustach/twarzy pokazywać, trochę tego jest
No a ban na zakupy jest niezaprzeczalny



Załączam 2 zdjęcia. Od lewej: Lovelorn, Goodbye Kiss, Speed Dial. Na górze konturówka. Błyszczyka nie dawałam, bo na ręce niewiele będzie widać.
To jedyne szminki z MAC, z którymi mogę ją zestawić - najlepiej byłoby z Pink Nouveau i Candy Yum Yum, ale ja ich nie mam i mieć nie będę



O, no to cieszę się, że przypadł Ci do gustu Mi bardzo też (poza kolorem) odpowiada wykończenie tej szminki. Trochę przypomina Estee Lauder Sculpting Lipstick - taka trochę kremowa i z super kryciem. A kredka kompletnie nie pasuje do reszty, ale przyda się - choćby do kolorów w okolicach Plumful
To może kiedyś przy okazji. Lovelorn i speed dial śliczne.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora