Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-11-03, 16:14   #854
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny, można dołączyć?

olejuję włosy od 2 lat, paznokcie olejuję z doskoku. niestety ostatnio moje paznokcie wyglądają raczej kiepsko dlatego postanowiłam wrócić do olejowania jako włosomaniaczka dużo czasu spędzam z rękami w wodzie, więc pierwszym zakupem będzie pudełko lateksowych rękawiczek. mam trochę olei, tj. rycynowy, ze słodkich migdałów, oliwa, kokosowy, sezamowy, arganowy, amla. na włosy świetnie się sprawdzają, myślicie, że taki zestaw wystarczy na początek czy muszę koniecznie dokupić jakąś perełkę? moje paznokcie są miękkie i łamliwe, a skróki wysuszone koszmarna woda jest tu główną przyczyną, bo ręce smaruję dokładnie codziennie, dbam o nie, no i jak włosy olejuję to i na palce i paznokcie coś się dostanie

W domu zamierzam zrobić mani i pedi i wrzucę zdjęcie ^^
Witamy i na fotkę czekamy
Powiedziałabym nawet, że masz wzorcowy zestaw olejów
Nic, tylko szaleć i olejować

Cytat:
Napisane przez Regista Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Przyszłam się przypomnieć i pokazać efekty dwuletniego olejowania. Masakra, jak ten czas leci, kto by pomyślał, że tyle wytrwam Obecnie dziady są nie w formie, lubią się rozdwajać, dlatego trzymam je krótko Najbardziej spektakularny przyrost mam na lewej wskazówce i na kciukach. Najmarniejszy na lewym serdecznym, co mnie wkurza, bo on i tak jest i był najkrótszy ze wszystkich, i to na nim mi zawsze najbardziej zależało. Złośliwość losu, no! Ostatnio maziam się Alterrą z granatem.

[URL=" hino[/URL], kolekcję olejków masz zacną, nic tylko olejować
Kogo ja widzę Czas niesamowicie leci... W przyszłym miesiącu minie u mnie rok olejowania
A u Ciebie widzę piękną zmianę, wydłużyła się pięknie płytka!
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując